Sausio 26 d. progimnazijoje įvyko 3-4 klasių moksleivių šaškių konkursas. Tarp 16 dalyvių - 3 mergaitės ir 13 berniukų. Varžyboms teisėjavo 7b klasės mokiniai: Elžbieta, Skaidra, Gvidas ir Kristupas.

Trečiokai ir ketvirtokai varžėsi atskirose grupėse. Tarp trečiokų geriausiai sekėsi Karoliui Beržiniui iš 3c ir Rokui Raudoniui iš 3b klasės. Lemiamoje kovoje Rokas pripažino varžovo Karolio pergalę. Ketvirtokų kovose daugiausiai pergalių pasiekė 4a klasės mokinys Nedas Žąsytis. Nedaug atsiliko ir Gedas Kazlauskas iš 4c bei Nedas Gražinskas iš 4b klasės.

O, kad išsiaiškintume, ar amžius šaškėms svarbus, dvi partijas sužaidė grupių nugalėtojai. Pasirodo, kad ne. Nugalėtoju tapo trečiokas Karolis Beržinis, šaškėmis žaidžiantis ne tik su draugais, bet ir su tėčiu bei močiute.

Pradinių klasių mokytoja I.Vėlavičienė