Mokiniai užsiima aktyvia fizine veikla laisvalaikiu, sistemingai mankštinasi kūno kultūros pamokose, rūpinasi savo sveikata. Po pamokų suteikiama galimybė mokiniams sportuoti – žaisti kvadratą, mokytis estafečių. Kasmet rajone organizuojamos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos pradinių klasių mokiniams. Šiemet mūsų mokyklos komanda laimėjo II vietą. Greitesnė ir vikresnė buvo tik Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos komanda. Žiemos šaltis ir ligos pakoregavo mūsų komandos sudėtį. Negalėjusius atvykti pakeitė klasės draugai. Dėkojame 4a klasės mokiniams: Giedrei Martinkutei, Akvilei Pauliūtei, Vėjai Giedraitytei, Emilijai Burneckaitei, Justui Karučiui, Kasparui Trakšeliui, Nedui Žąsyčiui; 4b klasės mokiniams: Viktorijai Marijai Jokubaitytei, Eivinai Stonkutei, Erikui Gusčiui, Rimvydui Lidžiui; 4c klasės mokiniui Rokui Pintveriui; 4d klasės mokiniui Titui Zemeckiui.

Gražina Šerpytienė – pradinių klasių mokytoja.