Vasario 15 dieną Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos bendruomenė susirinko į Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimą, skirtą Lietuvos valstybingumo100-mečiui paminėti. Jo metu pristatyta ir prisiminta Lietuvos nepriklausomybės reikšmė ir valstybės samprata. Renginį vedė 6a klasės mokinė Samanta Vyšniauskaitė ir jos mama Vilma Vyšniauskienė, renginio metu mokyklos administracija ir Šilalės rajono savivaldybės meras padėkojo mūsų moksleiviams, garsinusiems mokyklos vardą rajono olimpiadose ir konkursuose. Taip pat pasveikino, mūsų mokyklos mokinius, pasiekusius puikių rezultatų ugdyme ir jiems įteikė žvaigždutes. Šiais mokslo metai buvo įteiktos net 104 žvaigždutės. 1-4 klasėms 85 žvaigždutės, 5-8 klasėms 19 žvaigždutės. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais. Kaip prieš šimtmetį mūsų valstybę kūrė 20 šalies signatarų, taip šiandien tikime, kad mūsų valstybę kurs jaunimas, kuris valstybėje auga.

Istorijos mokytoja metodininkė Aurelija Betingienė.