Kovo 2 dieną Kauno Stepo Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko „Matematinis PA DE DE“, kuriame dalyvavo 8 klasių mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo: J. Bergelytė 8c, K. Jakštaitė 8c, L. Karutis 8b, J. Radzevičius 8d ir I. Rupšlaukytė 8d. Komandą lydėjo mokyklos matematikos mokytoja S. Būdvytienė. Nuvykus į mokyklą buvome supažindinti su jos aplinka, pavaišinti pietumis. Per 2 konkurso valandas prireikė logikos, išradingumo ir bendro išprusimo. Užduotys buvo sudėtingos ir jas reikėjo atlikti per trumpą laiko tarpą, bet bendromis komandos pastangomis pavyko jas įveikti. Pasibaigus komandų kapitonų dvikovai ir susumavus visų užduočių rezultatus sužinojome, kad mūsų komanda užėmė trečią vietą ir dalinosi ja su Kauno Simono Daukanto progimnazija. Pirmos, antros ir trečios vietos nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.