Progimnazijos berniukų ir mergaičių 5-6 klasių komandos laimėjusios rajono mokyklų kvadrato varžybas, įveikusios zoninų varžybų etapą rungtyniavo tarpzoninėse varžybose Palangoje. Berniukų komanda vienodu rezultatu 2:0 nugalėjo Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos ir Šiaulių Salduvės progimnazijos kolektyvus , rezultatu 0:2 pralaimėjo šeimininkams Palangos „Baltijos“ pagrindinei mokyklai, kurie ir tapo nugalėtojais. Bendroje Lietuvos mokyklų žaidynių įskaitoje kvadrato varžybose jie iškovojo 5 – 8 vietą.

Komandoje žaidė Nedas Vydmantas 6a, Nedas Venskaitis, Jordanas Tubutis, Jonas Martinavičius, Nikas Turauskas, Simas Balandis 6d, Kajus Gedeikis 6b, Vakaris Grikšas 6c.

Nepasisekė mergaičių komandai, vienodu rezultatu 0 – 2 pralaimėjusi Mažeikų Pavasario pagrindinei mokyklai, Šiaulių rajono Kužių gimnazijai, Palangos „Baltijos“ pagrindinei mokyklai galutinėje įskaitoje komanda liko 12-16 vietoje.Nugalėjo Mažeikių pavasario pagrindinė mokykla.

Komandoje rungtyniavo Ula Gedvilaitė ,Ūla Račkauskaitė 6b, Giedrė Martinkutė, Aida Jarušauskaitė, Akvilė Pauliūtė, Vėja Giedraitytė, Augustė Makaraitė 5a, Brigita Šilinskaitė 5c, Luka Baužaitė, Austėja Pauliūtė, Alminta Kazlauskaitė 6a.

Netrukus prasidės „Drąsūs-stiprūs-vikrūs“ varžybos kuriose jau daugelį metų progimnazijos komanda kovoja dėl prizinių vietų respublikoje.

Kūno kultūros mokytojas – metodininkas Rimantas Vaškys.