Tarptautinės mokytojų dienos proga mokyklos mokinių taryba su mokyklos direktoriumi nusprendė netradiciškai pasveikinti mokytojus. Siekiant netradiciškai padėkotu mokytojoms reikėjo sugalvoti kaip tą padaryti, tačiau padedami istorijos mokytojos Aurelija Betingienės sugalvojome netradicines ir simbolines dovanėles. Geriausia dovana-sveika dovana. Todėl nusprendėme į savo rankomis pagamintas dėžutes sudėti arbatžoles, kurios simbolizuoja sveikatą, šilumą ir bendrystę. Į pagalbą su džiaugsmu atskubėjo ir mokinių tėveliai, kurie pagelbėjo savo sukauptomis vaistažolėmis. Mokyklos administracijos ir mokyklos mokinių tarybos vardu norime padėkoti: Evai Vitkutei, Evelinai Bračkutei Jokubaitienei, Guodai Baldauskaitei ir mamai Lidvinai Baldauskienei, Rūtai Galbogytei Gedvilienei, Jordanui Tubučiui jo mamai Aušrai Tubutienei ir močiutei Zofijai Tubutienei, Eivinai Stonkutei ir mamai Renatai Palkimaitei, Erikai Rekašiūtei, Astai Jurkienei, Atėnei Ignotaitei už nuoširdžią pagalbą prisidedant prie šios iniciatyvos.

Spalio 5-ąją mokyklos direktorius ir mokyklos tarybos mokiniai lankėsi pamokose ir netradiciškai sveikino mokytojus profesinės šventės proga.

Mokyklos mokinių taryba.