Šių metų rugsėjo 26 spalio 1 dienomis Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokinės- Laura, Roberta, Urtė ir Elena- kartu su mokytojomis Inga Andrijauskiene ir Loreta Kėbliene dalyvavome “Everyone is Someone” Erasmus + projekte Lenkijoje (Kraśnik).

Kiekviena šalis pristatė paruoštus projektus apie savo gimtosios šalies balsavimo sistemą. Turėjome galimybę susipažinti su Lenkijos Parlamentu ir netgi jame apsilankyti ir gyvai stebėti vykusį posėdį. Kelionėje susipažinome su daug kitataučių žmonių. Smagu ir įdomu buvo kartu su Graikijos, Lenkijos, Italijos, Estijos mokiniais sušokti lenkų tautinį šokį, dalyvauti įvairiuose žaidimuose. Aplankėme muziejus, vienas iš jų buvo labiausiai įsimintinas, kur galėjome pasimatuoti šarvus ir laikyti senovinius ginklus.

Visi smagiai ir įsimintinai praleidome laiką, buvo ypač sunku atsisveikinti.

Urtė Mačiukaitė, 7e

Elena Kalnikaitė, 8a