Saulėtą spalio 10 dienos rytą 3c ir 3e klasės mokiniai išvyko į ,,Dino parką“. Ten jų laukė parengta edukacinė programa ,,Kiaušinis, dinozauras ir višta – kas čia bendro?“. Jos metu vaikai sužinojo apie evoliucijos kaitą, vištų protėvius – dinozaurus ir jų rūšimis bei kas bendro tarp vištos ir dinozauro. Užsiėmimo metu mokiniai galėjo trumpam tapti paleontologais ir su gautais archeologo įrankiais skaptuoti molio lenteles ir ieškoti pasislėpusių dinozaurų fosilijų.

Po edukacinės valandėlės visi vaikai išsibarstė po ,,Dino parką‘‘ ir mėgavosi jame esančiomis pramogomis: susipažino su parko gyventojais, aplankė Apverstą namą, 5D kino teatrą, važinėjosi mašinėlėmis, traukinuku, laipiojo medžiuose.

Tikimės, kad mokiniams ši ekskursija paliko pačius nuostabiausius įspūdžius.

Pradinių klasių mokytojos: Daivutė Kareivienė ir Kristina Leškienė.

Siūlome užsikrėsti virusu ir užsisakyti edukacinę programą moksleiviams.