Artėjant helovinui Šilalės Darius ir Girėno progimnazijos 1 d klasės mokiniai nutarė sudalyvauti Šilalės viešosios bibliotekos ir Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejaus organizuojamoje akcijoje ,,Šviečiantis moliūgų parkas Šilalėje“. Todėl 2022 m. spalio 26 d. mokiniai klasėje sukurtą moliūgą nunešė į Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejų. Čia mokiniai netikėtai pamatė giliuko skulptūrėlę (autorius A. Zaikauskas), puošiančią Vlado Statkevičiaus muziejų. Todėl nuspręsta aplankyti Šilalės viešąją biblioteką, tikintis ir ten surasti giliuką. Dideliam mokinių džiaugsmui čia buvo pastebėtos net dvi giliukų skulptūrėlės. Pasidžiaugę giliukais, skaitančiais knygas, mokiniai aplankė Spalvotų moliūgų namelį prie Šilalės švietimo pagalbos tarnybos. Grįždami į mokyklą mokiniai surado ir ketvirtą giliuką, puošiantį Šilalės kultūros centrą.

Pradinių klasių mokytoja Rita Ramanauskaitė-Tvaronavičienė.