Spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos pirmokai lankėsi mokyklos bibliotekoje, kur juos maloniai pasitiko bibliotekininkė Laima Motuzienė.

Supažindinusi su bibliotekos taisyklėmis, bibliotekininkė pakvietė pirmokus pasirinkti po knygelę. Mokiniai entuziastingai rinkosi spalvotas knygas – svarstė, kurią gebės perskaityti, kuri turi gražesnes iliustracijas, atidžiai stebėjo, kokią knygas pasirinko bendraklasiai. Taigi kiekvienas mokinys išsirinko jam labiausiai patikusią knygelę, kai kurie ją skaityti pradėjo tiesiog iš karto.

Tiek mokytojos, tiek bibliotekininkė linkėjo pirmokams smagus skaitymo, nuoširdaus knygos pamėgimo.

Dėkojame progimnazijos bibliotekininkei Laimai Motuzienei už šiltą priėmimą.

Pirmokų mokytojos Edita Irtmonienė, Rasa Kanciūtė, Stasė Žymančienė, Rita Ramanauskaitė-Tvaronavičienė, Birutė Zdanavičienė.