Gruodžio 8 d. 4c klasės mokiniai svečiavosi Norkaičių amatų centre. Kalėdinių meduolių dirbtuvėlėse. Edukacijos metu mokiniai susipažino su meduolių atsiradimo istorija, tradicijomis. Edukatorė papasakojo, kaip pasigaminti tešlą ir glazūrą. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę kočioti tešlą, suteikti jai norimą formą ir dekoruoti balta glazūra, paverčiant kiekvieną meduolį nedideliu meno kūriniu. Visų sausainių nesuvalgėme, likusius susipakavome į dėžutes. Grįžę namo vaišinome savo artimuosius.

Antrasis mūsų edukacinis užsiėmimas buvo „Sveiki atvykę pas bičiulį“. Edukatorė Jurgita mokinius trumpai supažindino su bitininkystės amatu. Papasakojo vaikams apie Advento laikotarpį. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę savo rankomis nusilieti po žvakę. Liejome žvakes su viltimi, kad būsime geresni, rūpestingesni, šiltesni, atviriau mylintys, kad patys būsime nors mažais, bet stebuklais...

Nepaisant smarkaus snygio ir žvarbaus vėjo, vaikai grįžo namo pilni teigiamų emocijų.

4c mokytoja Daiva Kęstavičienė.