3c ir 3 d klasių mokiniai artėjant šventėms lankėsi Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje. Į edukaciją ,,Kalėdinis atvirukas“ vaikus pakvietė muziejininkė Edita Merkelienė. Ji mokiniams papasakojo apie atviruko atsiradimo istoriją, supažindino su senoviniais atvirukais. Pasirodo, ši tradicija gimė dar gerokai prieš mūsų erą: vieni kitus sveikindavo senovės kinai, nuo jų neatsiliko ir senovės egiptiečiai, rašę linkėjimus ant papiruso ritinių. Šiais technologijų laikais žmonės vieni kitus jau retai sveikina popieriniais paštu siunčiamais atvirukais. Tad mokiniai norėdami pradžiuginti savo artimuosius sukūrė nuostabius atvirukus bei stengėsi kuo kruopščiau, dailiau juos užrašyti.

Artėjančių švenčių proga linkime kiekvienam džiugiai sulaukti to sveikinimo, į kurį įdėta daugiau darbo, rūpesčio ir meilės!

Mokytojos Daivutė Kareivienė ir Jolanta Viliušienė.