Vasario 21 d., Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko tarpzoninės mergaičių kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo: Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla, Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla ir mūsų – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija.

Burtai lėmė, kad pirmas varžybas žaidė Plungės ir Mažeikių mokyklos. Šioms varžovėms prireikė trečio kėlinio, bet vis dėl to nugalėjo Plungės mergaičių komanda.

Kovoje tarp Klaipėdos ir Šilalės mergaičių, abu kėlinius laimėjo ir pergalę iškovojo Šilalės komanda.

Trečių varžybų burtai lėmė, kad turėjome vėl be poilsio žaisti prieš Plungės mergaites. Pirmąjį kėlinį laimėjome, tačiau antrąjį nelydėjo sėkmė. Trečiąjį kėlinį, po sunkios kovos laimėjo Plungės mergaičių komanda.

Ketvirtas varžybas žaidė Klaipėdos ir Mažeikių mergaitės, laimėjo Mažeikių komanda, tačiau kovoje tarp Mažeikių ir Šilalės, laimėjo Šilalės komanda.

Lemtingą kovą tarp Plungės ir Klaipėdos laimėjo, Plungės mergaičių komanda. Jos tapo varžybų nugalėtojomis. Antrą garbingą vietą iškovojome mes – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos komanda. Trečios liko Mažeikių mergaitės, o ketvirtos – Klaipėdos. Bet neverta nusiminti. Bus dar daug kitų kovų!

Margarita Gedeikytė 7d klasė