Mūsų progimnazijos mokinės: Eivina Petrauskaitė (1d klasė) ir Samanta Vaičikauskaitė (5c klasė) mokosi solinio dainavimo, tad šį pavasarį nusprendė jėgas išbandyti įvairiuose konkursuose, kurių tikslas- aktyvinti mokinių meninę saviraišką, vaikų muzikinį bei kultūrinį gyvenimą, puoselėti dainavimo tradicijas ir ugdyti meistriškumą, ugdyti bendravimo kultūrą, sudaryti galimybę pažinti naujus atlikėjus, susirasti draugų, suteikti atlikėjams naują kūrybinę erdvę .

Kovo 28 dieną  mergaitės dainavo Varėnoje, VI kartą organizuotame respublikiniame jaunųjų vokalistų konkurse “Skambėk Dzūkija 2015”, kuris ir dalyvius, ir organizatorius nustebino ypatingu dalyvių meistriškumu. Čia abi mūsų dainininkės savo amžiaus grupėse pelnė diplomančių vardus.

Balandžio 11 dieną  Kaune vyko XI tarptautinis populiariosios dainos konkursas “Pavasario fiesta 2015”, kuriame dalyvavo atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Rusijos. Šiame konkurse sėkmė lydėjo Samantą Vaičikauskaitę, kuri  savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą.

Balandžio 24 dieną Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija organizavo VI tarptautinį vaikų ir jaunimo estradinio dainavimo konkursą “Linksmieji perliukai 2015”. Gausybe prizų apdovanotos mūsų jaunosios solistės ir čia neliko be įvertinimo: Eivina laimėjo diplomantės vardą, o Samanta- II vietą.

Gegužės 8 dieną Samanta vyks į Kaltinėnus, kur Aleksandro Stulginskio gimnazija jau kelerius metus organizuoja dainininkų konkursą “Dainuoju Europai” ir jame skamba dainos įvairiomis kalbomis. Linkiu Samantai sėkmės šiame ir visuose konkursuose abiem solistėm, o progimnazijos administracijai noriu nuoširdžiai padėkoti už suteiktą galimybę nuvykti į konkursus.

Muzikos mokytoja ekspertė Laima Petkuvienė