Gegužės 6 dieną Telšių ,,Džiugo‘‘ gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių ,, Šviesoforo‘‘ regioninis konkursas. Konkurso tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis pagrindinių kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus.

Į konkursą susirinko 16 komandų iš Mažeikių, Jurbarko, Tauragės, Plungės, Telšių, Šilalės rajonų, Rietavo, Pagėgių savivaldybių. Mūsų progimnazijos komandoje dalyvavo: Viktorija Urbytė (1a klasė), Jonas Martinavičius (2b klasė), Viltė Kybartaitė (3d klasė), Lukas Straukas (4c klasė). Džiugu, kad  visi komandos  nariai praktinėse užduotyse surinko aukščiausius įvertinimus.  Surinkę 165 balus iš 170 galimų, laimėjo III vietą tik vienu tašku nusileidę pirmos ir antros vietos laimėtojams. Įgytos žinios ir praktinė patirtis leis mokiniams saugiau ir atsakingiau elgtis kelyje.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, ,,Šviesoforo‘‘ komandos vadovė Laima Būdvytienė