Esu septintokė ir jau  trečią kartą dalyvauju Lietuvos mokinių vieno kūrinio konkurse ,, Labas“, kurį  jau vienuoliktą kartą organizuoja Simono Gaudėčiaus  gimnazija. Šiais metais už eilėraštį,, Vasario išdaigos“ tapau poezijos sekcijos III vietos prizininke (   5-8 klasių tarpe buvo pristatyta 32 poezijos kūriniai). Konkurse,, Labas“ už  savo kūrybą buvau apdovanota ir  5 klasėje ( padėkos raštu ), ir  6 klasėje (užėmiau antrąją  vietą).

2015 m. balandžio 20 d. kartu su savo mokytoja B. Paulauskiene buvau pakviesta  į vienuoliktojo  konkurso baigiamąją šventę, į kurią susirinko  48 jaunieji kūrėjai iš 27 mokyklų. Konkurse dalyvavo moksleiviai iš įvairių Lietuvos  vietų ( Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Prienai, Biržai, Radviliškis, Tauragė, Pagėgiai, Gargždai, Kėdainiai, Jonava, Molėtai, Kretinga, Vievis, Šilalė).

Įdomu tai, kad mokinių kūrinius skaito ir vertina  ne tik Gaudėšiaus gimnazijos mokiniai

( 2kl., 3 kl.), bet ir studentai iš LSMU, LEU, VGTU, VU, Vilniaus kolegijos, buvę konkurso ,, Labas“ organizatoriai.

Smagu dalyvauti šiame konkurse, nes jis skatina kurti. Gera žinoti, kad tiek daug jaunų žmonių kuria poeziją ir prozą. Įdomu visiems susirinkti ir klausytis nuostabios kūrybos. Kūryba sušildo, išlaisvina, džiugina...

Šiais metais su konkurso dalyviais aplankėme daug gražių Šilalės rajono vietų. Grožėjomės gamta, skaitėme eiles S. Girėno gimtinėje,  Bijotuose, bendravome.

Jau kuriu naujas eiles ir laukiu kito ,,Labas“ konkurso! Dėkoju šio konkurso sumanytojai mokytojai Aušrelei Baublienei ir savo mokytojai, kuri mane paskatino dalyvauti šiame konkurse.

Vesta Vitkutė,

7e klasės mokinė

1

„Labas“ konkurso nugalėtojai ir jų mokytojai. Šalia  konkurso organizatorės  mokytojos A. Baublienės  stovi Vesta Vitkutė( iš kairės penkta). 2015m. balandžio 20d.

2