Tradiciškai rudenį pirmokai vyksta į lakūno Stasio Girėno tėviškę. Ten įteikiami pirmokų pasai. O pavasarį, baigiant pirmąją klasę, mokiniai apsilanko lakūno Stepono Dariaus gimtinėje. Vaikai su nekantrumu laukė išvykos. Ir ne veltui. Muziejuje pravesta edukacinė pamokėlė visiems paliko didelį įspūdį. Nustebo ne vienas, kai sužinojo, kad Steponas Darius iš Amerikos ,,parvežė“ ne vieną sporto šaką į Lietuvą: beisbolą, slidinėjimą, ledo ritulį, boksą, krepšinį, futbolą. Pirmokai ne tik atidžiai klausėsi, bet ir uždavė ne vieną juos dominantį klausimą muziejininkui. Nenustygo vietoje smalsiausieji, kurie kieme matė stovintį lėktuvėlį. Ir jų smalsumas buvo patenkintas. Iš išvykos visi grįžo geros nuotaikos ir su didesniu žinių ,,bagažu“. Už išvyką dėkojame gimnazijos administracijai.

Pirmų klasių mokytojos:

Ilona Vėlavičienė, Irena Vasiliauskienė, Daiva Kęstavičienė, Gražina Šerpytienė.