Po atkaklios kovos prieš Ispanijos rinktinę Lietuvos rinktinė iškovojo sidabrą. Vienas iš ,,sidabrinės rinktinės" narių – šilališkis, buvęs mūsų mokyklos mokinys Lukas Lekavičius. Po nelengvo čempionato Lietuvos rinktinės krepšininkas Lukas Lekavičius nusprendė   aplankyti savo gimtą kraštą Šilalę. Jis pirmiausiai aplankė Šilalėje gyvenančius tėvus, po to susitiko su Šilalės rajono ir savivaldybės vadovais ir galiausiai atvyko į savo pirmąją mokyklą - Šilalės Dariaus ir Girėno progimnaziją. Vos tik mokyklos futbolo aikštelėje  pasirodė Lukas ir mokyklos direktorius, jaunieji  gerbėjai puolė sveikinti ir prašyti autografų. Lukas paskendo išprotėjusių mergaičių apgultyje. Buvo surengtos improvizuotos mokykloje besimokančių Lukų ir Luko Lekavičiaus baudų metimo varžybos. Džiugu, kad ir mažiesiems Lukams neblogai sekėsi sumesti baudas.

Pamokų metu garsusis krepšininkas aplankė visus kabinetus, susitiko su mokiniais. Smagu Garsiam krepšininkui buvo pamatyti pirmąją savo mokytoją Danutę Mitkienę. Ilgiausiai Lukas Lekavičius  bendravo su savo buvusia auklėtoja fizikos mokytoja Virginija Lileikiene.

Galime džiaugtis ir didžiuotis, kad Šilalė turi šaunų ir įžymų savo krašto garsintoją, kuris mokėsi mūsų mokykloje! Valio, Lukai. Linkime tau sėkmės ir ačiū už apsilankymą mūsų mokykloje!

Spaudos centro "Skrydis" informacija.

2015-09-24 SUSITIKIMAS SU LUKU LEKAVIČIUMI