Lapkričio 27 d., visi ateitininkai su vadove, tikybos mokytoja Darata Šlušnyte, turėdami gerą nuotaiką, važiavome į Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio mokyklą. Ten šventėme Kaltinėnų ateitininkų kuopos 15 metų jubiliejų. Išvažiavome 15,30 ir grįžome apie 22,40 val.

Vos įžengėme pro mokyklos duris, mus pasitiko labai mieli, laime trykštantys Kaltinėnų ateitininkai. Visi draugiškai mus apsikabino. Tada vyko prisistatymai  ir Kaltinėnų kuopos ateitininkų pasirodymai. Labai įdomi buvo ir ateitininkų federacijos pirmininko Lino paskaita apie ateitininkų gyvenimą. Visiems patiko kai žaidėme Laikroduką, kai galėjome su visais susipažinti. Buvo nuostabu susipažinti su naujais žmonėmis, turinčius nuostabius siekius, nuostabią šypseną. Mūsų laukė ir vaišės. Po vaišių visi ėjome šokti ir linksmintis. Tai buvo dar vienas nuotykis, kuris tikrai mums įsiminė, dar viena proga labiau susipažinti su naujais draugais. Visi šoko... Po šokių visi susėdome žvakių šviesoje. Siuntėme mikrofoną ir sakėme savo įspūdžius, patirtus per šį gimtadienį. Buvo smagu girdėti, ką ateitininkai sakė apie mus. Buvo nuostabu!!! Šis vakaras buvo tikrai neapsakomas Šilalės šv. Pranciškaus Asyžiečio kuopos ateitininkams. Ačiū tariame mūsų mielai mokytojai Daratai. Ačiū tariame ir vairuotojui. Ir didžiausią ačiū tariame Kaltinėnų kuopos ateitininkams, kad jie mus pakvietė!

Ateitininkė Jakaitė Gabija, 7c klasė