Sausio 13 – ąją Šilalės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2016“ antrasis etapas, kuriame skambėjo geriausių rajono jaunųjų dainininkų balsai. Tarp 26 kolektyvų buvo ir mūsų progimnazijos kolektyvai: solistas Nedas Dargis , kurį paruošė mokytoja Loreta Krompalcienė , 4 klasių mergaičių ansamblis bei 6 klasės   solistė Samanta Vaičikauskaitė. Atstovauti Šilalei kitame konkurso etape vertintojai atrinko penkis kolektyvus – tarp jų ir mūsų progimnazijos mergaičių ansamblį. Sausio 20 dieną kolektyvas dalyvavo trečiame etape Raseiniuose ir vertinimo komisijos įvertintas 20,3 balo. Tikimės, jog šio įvertinimo pakaks ir mergaitės turės galimybę pasirodyti ketvirtajame etape, televizijos ekrane.

Muzikos mokytoja Laima Petkuvienė