2016-02-27 dieną Mažeikių Pavasario pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių 2003 m. gimusių ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių tarpzoninės varžybos. Dėl pergalės ir kelialapio į finalines varžybas kovėsi: Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla, Šilalės Dariaus ir Girėno bei Gargždų ,,Minijos“ progimnazijų jaunieji sportininkai. Jau nuo pat varžybų pradžios buvo matyti, kad mūsų komanda yra pasiruošusi puikiai ir pirmosios vietos iš rankų nepaleis. Tą paliudijo ir mokinių sukurtas šūkis: „mes žinom, kad laimėsim“. Iškovojusi pirmąją vietą ir čempionų vardus mūsų komanda pateko į Finalines varžybas, kurios vyks Šiauliuose. Linkime komandai sėkmės atstovaujant ir ginant Šilalės rajono garbę.

Komandos vadovai

Daiva Mikutavičienė ir Arūnas Radavičius