Kovo 16 dieną Žadeikių pagrindinėje mokykloje vyko Šilalės rajono mokyklų žaidynių 4 ir žemesnių klasių mokinių šaškių varžybos. Mūsų, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos komanda, kurią sudarė 4 mokiniai: Viltė Kybartaitė, Mangirdas Kudijanovas, Julius Lengvinas ir Nojus Nemčiauskas, vadovaujami mokytojos Ligytos Maziliauskienės, nugalėję dar keturias puikiai pasiruošusias komandas, iškovojo pirmąją vietą. Jaunieji sportininkai labai džiaugėsi blizgančia taure, medaliais bei ryškiais diplomais. Kitas išbandymas šių šaunių ir gabių mokinių laukia jau po atostogų ,balandžio 8 dieną, kai visi vyks ginti Šilalės rajono garbės į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines varžybas, kurios vyks Šiaulių rajono Pavenčių vidurinėje mokykloje. Sėkmės jiems garsinant tiek mūsų mokyklos, tiek rajono vardą.

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Ligyta Maziliauskienė