Šiais metais Pasaulinę košės dieną visoje Lietuvoje minima trečiąjį kartą. Spalio 10-os dienos rytą beveik 61 tūkst. pradinukų ir priešmokyklinukų 455-iose mokyklose pasitiko rytą energingais košės pusryčiais ir pamokėle apie sveiką mitybą. Prie šio projekto prisijungė ir mūsų progimnazijos priešmokyklinukai, 1-4 klasių mokiniai ir mokytojai. Pirmąją pamoką mokiniai su mokytojais pasitiko energingais košės pusryčiais ir paskaita apie sveiką mitybą.

Didžiuojamės ir dėkojame, kad mūsų mokytojai kasdien moko mokinius rinktis sveikus maisto produktus ir skatina atsisakyti nesveikų užkandžių. Tikime jog, nuo mažumės skiepydami vaikams teisingus mitybos principus, kartu išauginsime sveikesnę ir laimingesnę jaunąją kartą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Sandra Vaičikauskienė