Ankstyvas ketvirtadienio rytas buvo niūrus, bet visi mokiniai buvo linksmi ir pasiruošę važiuoti į Kauną, į konkursą „Kalėdinė kojinė“. Kelionė buvo linksma ir tikrai neprailgo. Nors kelias buvo užtvertas dėl remonto darbų,  mes atvykome į parodą laiku. Atvykus į Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją, mus nuvedė į kitą patalpą ir suteikė nemažai informacijos apie miškus ir medžių kirtimą, perkrovimą. Vėliau mes žiūrėjome įvairius informacinius filmukus apie programavimą, savo sodo, pavėsinių bei kitokių pastatų realizavimą panaudojus specialiąsias programas, stebėjome kitų mokinių darbus. Neilgai trukus mus pakvietė į kabinetą, kur chemikas mums pasakojo apie žemę,  augalus, dirvožemį, suteikė daug įdomios informacijos, kuri gali būti svarbi ateityje. Mes grįžome į parodą. Ten apžiūrėjome darbus, pasiklausėme muzikos ir laukėme rezultatų. Už pagamintą „Kalėdinę kojinę“ konkurso nugalėtojai gavo padėkas ir prizus. Respublikinio konkurso „ Kalėdinė kojinė“, specialiu prizu buvo apdovanotos 8b klasės mokinės Gabrielė Tubutytė ir Brigita Mikalauskaitė. Pasibaigus parodai, kai jau visi gavo prizus, važiavome prie Kauno kalėdinės eglutes. Prie eglutes pasidarėme nuotraukų ir vykome papramogauti į „Akropolį“. Diena praėjo puikiai, grįžome geros nuotaikos ir sužinoję daug informacijos.

8d klasės mokinės  Greta Jasaitė ir Gabrielė Gailiūtė