„Sportas – sveikata!“  – tai Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos bei Simono Gaudėšiaus gimnazijos moksleivių gyvenimo moto. Tad ir vasario 4 dieną, šeštadienį, praleidome aktyviai Druskininkų „Snow Arenoje“, kurioje įvyko ketvirtasis LTeam olimpinis žiemos festivalis.

Šiais metais renginys sulaukė įvairaus amžiaus dalyvių bei žiemos sporto entuziastų ir iš užsienio šalių. Nenuostabu, jog dėl gausaus dalyvių skaičiaus  registracija užtruko šiek tiek ilgiau nei tikėjomės. Tačiau net nepastebėjome, kaip greitai sušilome dalyvaudami kalnų slidžių ir snieglenčių varžybose. Fortūna aplankė ir vieną iš mūsų –  šeštoką Einių Kononovą, kuris savo amžiaus grupėje čiuoždamas snieglente užėmė garbingą antrąją vietą. Festivalyje vyko ne tik slidinėjimo, bet ir alpinizmo, ledo ritulio varžybos, bendra mankšta bei olimpinė mylia.

Renginyje netrūko ir garsių sportininkų. Čia susitikome su Lietuvos irkluotoja, daugkartine Lietuvos, vienąkart pasaulio bei dukart Europos čempione, Rio 2016 metų vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja Donata Vištartaite – Karaliene. Visai neseniai ji lankėsi ir mūsų progimnazijoje, tad mus pasitiko su šypsena ir didžiavosi, jog jaunieji šilališkiai – auganti sportininkų karta. Tai didelis paskatinimas ir toliau propaguoti sveiką gyvenimo būdą.

Džiaugiamės, jog visi grįžome sveiki, įgavę patirties bei pasitikėjimo savimi slidinėjimo trasose. Dėkojame šios kelionės organizatorėms, visuomet jaunatviškoms, energingoms kūno kultūros mokytojoms Daivai Mikutavičienei ir Birutei Knyzelienei. Kad nepraleistume pamokų ir „neužrūstintume“ mokyklos valdžios, stengsimės ir toliau keliauti savaitgaliais bei parvežti  kuo daugiau laimėjimų.

8c klasės nutrūktgalvė  Guoda Jasevičiūtė