Mokyklinėje, I etapo matematikos olimpiadoje dalyvavo stipriausieji 3-4 klasių matematikai. Jų buvo net 24.  I etapą įveikė šie mokiniai: Giedrė Martinkutė – 3a klasė, paruošė mokytoja metodininkė Ilona Vėlavičienė, Ignas Šadbaras – 3b klasė, paruošė mokytoja metodininkė Irena Vasiliauskienė, Justas Gečas – 3c klasė, paruošė vyresnioji pradinių klasių mokytoja Daiva Kęstavičienė, Emilija Gedvilaitė – 3d klasė, paruošė mokytoja metodininkė Gražina Šerpytienė, Edvinas Maslauskas ir Donata Stasytytė – 4a klasė, mokytoja metodininkė Sigita Vaitiekienė, Jonas Martinavičius ir Inga Poškaitė – 4b klasė, paruošė vyresnioji pradinių klasių mokytoja Dana Galinskienė. Šie mokiniai dalyvavo Šilalės rajono 3-ų – 4-ų klasių matematikos II etapo olimpiadoje.

Renginio organizatorės – Ilona Vėlavičienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Gražina Šerpytienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė