Kovo 20-oji -balandžio 20-oji tradiciškai vadinama Žemės mėnesiu. Jį mūsų mokyklos bendruomenė pradėjo žemės budinimu. Kovo 20-ąją su švilpynėmis, su skanduotėmis, garsiais šauksmais, trypimu žadinome iš žiemos miego žemę. Bet matyt ne visi tai darė nuoširdžiai, nes ir balandžio viduryje žiema dar rodo savo piktas išdaigas. Žemės mėnesio renginius organizuoja gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinė grupė.

Na, o gamtos mokslas - tai natūralistinis visatos, suprantamos kaip paklūstančios natūralaus atsiradimo dėsniams, tyrinėjimas. Balandžio 7 dieną mūsų mokykloje buvo  minima tiksliųjų ir gamtos mokslų diena. Šventės tikslai skatinti mokinių domėjimąsi gamta, ugdyti mokinių kūrybiškumą, atkreipti mokinių dėmesį į gamtos grožį bei integruoti tiksliuosius ir gamtos mokslus.

Šventėje dalyvavo 6-8 klasių mokiniai. Pirmas tris pamokas moksleiviai praleido kaip ir įprastai. Na, o po to jų laukė šiek tiek kitokios, netradiciškos pamokos.  4-ją pamoką kiekviena klasė pagamino po 4 nuostabius aitvarus. Paklausus mokinių, kaip šią veiklą vertina, sulaukėme įvairiausių atsakymų. Šeštokams tai buvo smagi pramoga, na o kai kuriems aštuntokams tai tik darbas, kurį liepė atlikti mokytojai. Tretiems tai buvo  galimybė išvengti sunkių pamokų. Nuostabius vaikų kūrybos aitvarus po pamokos nešė mokytojai Ritai Cinovaitei arba Vidai Galdikaitei. 5-ją pamoką kiekvienas klasės mokinys kūrė užšifruotą sveikinimą, skirtą mokyklos jubiliejui, pagal iš anksto pateiktą šifrą. Buvo be galo įdomių sveikinimų, kurie vertė pamąstyti ,kas ten parašyta. Pasibaigus pamokai, kiekviena klasė po penkis geriausius darbus pristatė mokytojai Angelei Auškalnienei. Na o 6-toji pamoka turbūt buvo įdomiausia iš visų. Pamokos pradžioje visi susirinkome 1-ojo aukšto fojė, kur mus pasitiko su gražiausiomis dainomis Augustė Gudlenkytė bei Samanta Vaičikauskaitė. O po pasirodymų buvo trumpas olimpiadų nugalėtojų apdovanojimas. Po trumpos šventės  mokiniai pakabino aitvarus ir sveikinimus mokyklai. Klasės vadovės su likusiais mokiniais sodino gėles mokyklos prieigose.. Tai buvo puikus prasiblaškymas po darbingos dienos.

  Visi buvo puikios nuotaikos,  nusiteikę prisidėti nors dalele prie mūsų nuostabios mokyklos 35-mečio jubiliejaus.. Mokykla, sveikiname su 35-tuoju Gimtadieniu. Linkime niekada nepasenti, išlikti tokiu objektu, kuris mūsų gyvenime būtų šviesus akimirksnis amžinai!!!

 

,,SKRYDŽIO“ atstovė Laura Šacauskaitė