2022m. lapkričio 16 dieną Dariaus ir Girėno progimnazijoje buvo minima Tarptautinė Tolerancijos diena. Pirmoji pamoka PUG, 1-8 klasių mokiniams buvo – Tolerancijos pamoka. Mokytojai kartu su mokiniais aiškinosi (prisiminė) žodžio Tolerancija reikšmę, aptarė su mokiniais, ar jie gyvena tolerantiškoje progimnazijos bendruomenėje, klasėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu ir kodėl svarbu mokytis tolerantiškumo.

Šiais metais Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – TOLERANCIJOS NAMAS. Todėl progimnazijos erdves papuošė nuostabūs klasių meno kūriniai – įvairiaspalviai, įvairių dizainų ir formų NAMAI. Juos mokiniai padedami mokytojų kūrė per klasės valandėlės ir dailės pamokas.

Dėkojame visiems prisijungusiems minėti Tolerancijos dieną, kuriant vieningą ir tolerantišką Dariaus ir Girėno progimnazijos bendruomenę.