kokybes krepselis                                    kuriame lietuvos ateiti

PROJEKTAS „KOKYBĖS KREPŠELIS“

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 Kokybės krepšelis

Projektas „Kokybės krepšelis“ bendrai finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savivaldybės lėšų.

Kokybės krepšelio (specialių tikslinių lėšų mokykloms) skyrimo tikslasmokinių ugdymosi pasiekimų gerinimas. Plačiau

Projekto tikslas: Tobulinti mokymo(si) kokybę 6-7 klasėse, užtikrinant mokinio asmeninę ūgtį ir mokymosi pažangą.

Uždaviniai:

1. Taikyti mokymo metodus, aktyvinančius mokinių veiklą.

2. Diferencijuoti mokymą pagal mokinių poreikius ir gebėjimus.

3. Išmokyti mokinius įsivertinti mokymosi pasiekimus ir gebėti juos pagerinti.

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 „Kokybės krepšelis“ savivaldybės ir mokyklos sutartis Nr. B6-326(P)

Projektui įgyvendinti parengtas veiklos tobulinimo planas ir patvirtintas Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos direktoriaus 2020 m. spalio 6 d. įsakymu Nr. Į1-122(1.2)

Direktoriaus įsakymu sudaryta darbo grupė veiklos tobulinimo planui parengti, atlikusi išsamią įvairių statistinių, mokinių pasiekimų ir pažangos, išorinio vertinimo ataskaitų ir kitų duomenų analizę, parengė progimnazijos veiklos tobulinimo planą 2020-2021 m.m. ir 2020-2021 m.m.

„Kokybės krepšelio“ veiklos tobulinimo planas