Šilalės mediena – viena didžiausių Lietuvos medienos perdirbimo įmonių. Lapkričio 24 d. 4d klasės mokiniai apsilankė šioje įmonėje. Čia dirba Vestos tėveliai. Jie pasiūlė atvykti ir patiems pamatyti, kaip atrodo modernios gamybos linijos. Administracijos darbuotojas papasakojo ir parodė, kaip gaminamos aukštos kokybės medienos granulės. Vaikai atkreipė dėmesį, kaip iš didžiulio kamino virto baltų dūmų kamuoliai. Ar jie neteršia oro? Bet tai ne dūmai, o garai, kurie susidaro džiovinant granules.

Vaikai susidomėję stebėjo mechanizuotą granulių pakavimą. Sužinojo, kad maišeliuose yra po 15 kg granulių. Roboto ,,ranka“ tiksliai po tris maišelius deda ant palečių, supakuoja. Gamybą prižiūri tik trys darbuotojai. Darbas vyksta sklandžiai, tiksliai...

4d klasės mokytoja G.Šerpytienė.