MIELA ŠILALĖS DARIAUS IR GIRĖNO PROGIMNAZIJOS BENDRUOMENE!

Dėkoju visiems už 2017 metais progimnazijai suteiktą paramą – mokinių tėvelių, mokytojų ir kitų rėmėjų gera valia iš  2%  fizinių asmenų pajamų mokesčio gavome 1221,37 Eur. Bendruomenės vardu noriu padėkoti visiems tėvams, mokytojams ir kitiems progimnazijos draugams, kurie 2% savo pajamų mokesčio pervedė progimnazijai. Nuoširdžiai Jums AČIŪ!!!

Tikimės ir toliau geranoriško Jūsų palaikymo, supratimo ir paramos, kuri padės modernizuoti progimnaziją, tobulinti bei efektyvinti jos veiklą.

Visuomeninė ir savanoriška veikla - pats geriausias saviraiškos būdas.

Pagarbiai,

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos direktorius Arūnas Aleksandravičius.

INFORMACIJA PILDANT PRAŠYMĄ:

Mokestinis laikotarpis – 2017 m.

Paramos gavėjo identifikacijos kodas - 190328873

Paramos gavėjo pavadinimas – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija

Buveinės adresas – D.Poškos g. 24, Šilalė

Specialią prašymo formą (FR0512 Versija02) galima užpildyti:

1. Elektroniniu būdu per mokesčių inspekcijos duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt  arba per internetinę bankininkystę (internetiniame banke pasirinkę elektroninį deklaravimą).

2. Nuvykus į Valstybinę mokesčių inspekcijos Šilalės poskyrį (Dariaus ir Girėno 54A, LT-75129 Šilalė).

Prašymus galima teikti iki 2018metų gegužės 1d.

IŠ ANKSTO DĖKOJAME VISIEMS, KURIE NUSPRĘS PAREMTI MŪSŲ PROGIMNAZIJĄ IR PRISIDĖS PRIE JOS TOLIMESNIO PUOSELĖJIMO IR KŪRIMO.