Šiais metais mūsų mokyklos 3c, 3d, 3e klasių mokiniai ir mokytojos nusprendė Tarptautinę vaikų gynimo dieną paminėti kitaip. Turistiniu žygiu siekė atkreipti vaikų dėmesį į tai, kad kiekvienas jų yra svarbus ir lygus.

Birželio 1 d. mokiniai kartu su savo mokytojomis išsiruošė į Šilalės miesto pušyną. Pušyne vaikai buvo suskirstyti į 4 mišrias komandas, kurios tarpusavyje rungėsi įvairiose linksmosiose estafetėse bei judriuosiuose žaidimuose. Kol vieni rungtyniavo, kiti atliko sirgalių vaidmenį ir entuziastingai palaikė komandas. Daugiausiai teigiamų emocijų sukėlė virvės traukimas ir tinklinis ,,kitaip“. Po rungčių visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Tai buvo ne tik puikus būdas pabėgti nuo mokyklos rutinos, bet ir galimybė išbandyti savo ištvermę bei praleisti laiką gamtos apsuptyje su savo bendraamžiais.

Akimirkos iš žygio Youtube platformoje

Mokytojos Kristina Leškienė, Daivutė Kareivienė, Jolanta Viliušienė.