Sausio 15- 20d. vyko projekto Erasmus+ „For Dynamic Mathematics“:STEM susitikimas Italijoje. Į susitikimą Romoje vyko Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos aštuntų klasių mokiniai ir dvi lydinčios mokytojos.

Projekto Erasmus+ „For Dynamic Mathematics“:STEM dalyviai per savaitę spėjo susipažinti su italų švietimo sistema, kultūra ir tradicijomis. Iš pradžių G. Peano licėjuje stebėjo pamokas, susipažino su vertinimo sistema, ugdymo aplinka. Vėliau įsitraukė į įvairias projekto organizatorių suplanuotas veiklas. Dalyviai demonstravo savo gabumus ir žinias visose STEM projekto šakose: gamtos mokslo, informacinių technologijų, matematikos. Daug pastangų ir žinių reikalavo matematikos uždavinių sprendimai, eksperimentiniai darbai laboratorijoje.

Mokiniai turėjo galimybę artimiau susipažinti su italų kultūra, tradicijomis, patiekalais ir kai kuriomis etiketo subtilybėmis gyvendami italų šeimose. Taip pat išvydo nuostabių Romos architektūros ir kultūrinio paveldo pavyzdžių.

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 8d kl mokinys Domantas Balčiūnas.

erasmus logo erasmuss mok logo