Kaip ir rašybos, taip ir žaliojo raštingumo, mokytis vertėtų visą gyvenimą – tai padeda pastebėti gamtą teršiančias klaidas ir išmoko atskirti teisingus rūšiavimo būdus.

Prie atliekų tvarkymo organizacijos ,,Žaliasis taškas“ edukacijų ciklo prisijungė ir mūsų mokyklos 1e, 3c, 3d ir 3e klasių mokiniai. Vienos edukacijos metu iš aliuminio skardinių, popieriaus atraižų, siūlų, sagų vaikai pasigamino žaismingus vazonus, į kuriuos pasėjo žolės sėklas bei su nuostaba stebėjo kaip dygsta pirmieji daigeliai. Kitoje nuotolinėje edukacijoje kūrė nuotaikingas velykines dekoracijas.

Mokiniai suprato, kad nebūtina viską pirkti, o iš atliekų ir antrinių žaliavų galima sukurti gražių ir estetiškų dekoracijų, kurios papuoš Šv. Velykų stalą.

Mokytojos Birutė Zdanavičienė, Daivutė Kareivienė, Kristina Leškienė, Jolanta Viliušienė.