Lapkričio 14 – 18 dienomis Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis Aurelija Betingiene ir Jurgita Gražinskiene dalyvavo Erasmus+ ,,EVERYONE IS SOMEONE“ trumpalaikiame mokytojų ir mokinių vizite Graikijoje. Graikijoje mokiniai aktyviai įsitraukė į organizatorių suplanuotas veiklas mokykloje ir už jos ribų. Kiekvienos šalies mokiniai pristatė savo mokyklos veiklas, savivaldos struktūrą. Dirbdami grupėse kūrė įvairius rankdarbius, mokėsi Graikijos tradicinių šokių žingsnelius, susipažino su šalies tradicijomis, kultūra bei patiekalais. Taip pat projekto nariai daug sužinojo apie Graikijos istoriją ir religiją, aplankė garsius architektūros objektus, muziejus, dalyvavo edukacijose.

Programą „Erasmus+“ "Everyone is Someone" projektą finansuoja Eu­ropos Komisija, šios programos švie­timo ir mokymo sritį Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

erasmus logotipas