Lyderio kalbos architektūra: nuo viešo kalbėjimo iki pergalingo pranešimo.

Erasmus+ projekto „Everyone is Someone“ dalyviai Klaipėdos dramos teatre dalyvavo organizuotame susitikime su aktore, dėstytoja Egle Jackaite, kuri organizavo praktinius dalyvių mokymus „Lyderio kalbos architektūra: nuo viešo kalbėjimo iki pergalingo pranešimo“. Susitikimo laikas nepakartojamas ir išskirtinis, kurio metu buvo suteikta galimybė pamatyti visus teatro užkulisius, apsilankyti teatro muziejuje, susipažinti su aktoriaus profesija. Progimnazijos mokinių tarybos mokiniai ir mokytojai produktyviai praleido laiką, sužinojo ir išmoko viešo kalbėjimo subtilybių, įgijo gyvenimiškos patirties ir pasitikėjimo savimi siekiant užsibrėžtų tikslų.

„Erasmus+“ projektą "Everyone is Someone" finansuoja Eu­ropos Komisija, šios programos švie­timo ir mokymo sritį Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

erasmus logotipas