Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos Erasmus+ projekto "Everyone is Someone" dalyviai ir mokyklos mokinių tarybos atstovai savanoriavo - Aušrinės Pudževytės Šilalės miesto freskos piešimo akcijoje.

Atvykus buvome supažindinti su darbo procesu, planuojama veiklos chronologija ir mums paskirta užduotimi. Reikėjo nudažyti ir paruošti būsimos freskos pagrindą, po kurio sekė eskizo piešimas ir dažymas.

Darbo proceso metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti ir geriau pažinti garsią šalies menininkę, sužinoti jos kelionių tikslus ir asmeninę patirtį.

Mokiniai įgijo neįkainojamos patirties, sukūrė miesto freską, ugdė kūrybiškumą, komandinio darbo savybes ir lyderystės gebėjimus.

Erasmus+ projekto „Everyone is Someone“ misija paskatinanti bendradarbiauti, kurti ir veikti visiems kartu vykdant, organizuojant ir prisidedant prie įvairių akcijų. Dalyvavimas akcijoje "Būk tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje..." mokiniams tapo neįkainojama patirtis kurianti miesto grožį ir estetiką.

Mokyklos mokinių taryba

Projektas finansuojamas iš Europos sąjungos lėšų

erasmus logotipas