Balandžio 18 dieną Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos bibliotekos skaitykloje įvyko 1-4 klasių skaitovų konkursas „Lai skamba eilėraščių posmai...“ Dalyvavo 18 1-4 klasės mokinių - skaitovų. Jie deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, jos žmones, vaikus, gyvūnėlius...

Visi labai šauniai pasirodė. Bet konkursas lieka konkursu. Komisija išrinko 6 prizininkus:

1-2 klasių tarpe:

I vietą laimėjo 2e kl. mokinė Enrika Krasauskaitė (mokyt. B. Zdanavičienė), kuri deklamavo V. Bako eil. „Akiniai“.

II vietą laimėjo 1e kl. mokinė Auksė Lapinskaitė (mokyt. D Galinskienė), kuri deklamavo St. Abromavičiaus eil. „Tėvynė“.

III vietą laimėjo 2c kl. mokinė Ieva Vaičikauskaitė (mokyt. S. Žymančienė), kuri deklamavo M. Marcinkevičiaus eil. „Kuprinė“.

3-4 klasių tarpe:

I vietą laimėjo 4d. kl. mokinė Eva Remeikytė ( mokyt J. Viliušienė), kuri deklamavo V. Palčinskaitės eil. „Pelėdos knygynas“.

II vietą laimėjo 4a kl. mokinė Guoda Kareivaitė (mokyt. L Būdvytienė), kuri deklamavo taip eil. „Pelėdos knygynas“.

III vietą laimėjo 3a kl. mokinė Mėta Valantinaitė (mokyt. J. Aurylienė), kuri deklamavo D. Čepauskaitės eil. „Auksinė skruzdėlė“.

Skaitovams prizininkams buvo įteikti Diplomai, o visiems dalyvavusiems - Padėkos. Visi pasivaišino ir saldumynais.

Dėkojame 1-4 kl. skaitovams ir jų mokytojoms, komisijos narėms, bibliotekos darbuotojoms ir visiems, kurie prisidėjo organizuojant Skaitovų konkursą „Lai skamba eilėraščių posmai...“

Pradinių klasių mokytojos

L. Būdvytienė,