Rugsėjo 25 dieną visa Europa paminėjo Europos kalbų dieną. Šios dienos renginiai vyko ir mūsų mokykloje, ir už jos ribų. Šilalės rajono mokyklų mokiniai, įskaitant ir mūsiškius, vyko į Simono Gaudėšiaus gimnaziją ir dalyvavo viktorinoje, kurioje patikrinome savo žinias apie Europą, jos kalbas, įžymias asmenybes, muziką ir dar daugybę kitokių dalykų.

Mūsų mokyklą atstovavo  labai žalia ir linksma komanda, pasivadinusi „Green team", kurią sudarė aštuntų klasių mokiniai: Goda Gerybaitė, Aušrinė Viršilaitė, Margarita Gedeikytė, Vakaris Cibulskis bei Deividas Mikutis ir mokytoja Helga Gavėnaitė. Nors buvome jauniausi, mūsų tikrai nederėjo iš anksto  nuvertinti, nes parodėme, ką sugebame: o sugebame iš tiesų nemažai – užėmėme garbingąją 2-ąją vietą, į priekį užleisdami tik Simono Gaudėšiaus gimnazijos dvyliktokus.

Tačiau vis dėlto šios viktorinos tikslas buvo ne nugalėti, o tiesiog gerai ir linksmai praleisti laiką ir dar geriau  pažinti Europą. Visi dalyvavusieji  viktorinoje praturtinome savo žinias ir sužinojome dar daugiau įdomių dalykų, apie kuriuos net nebūtume pagalvoję. Viktorina per Europos kalbų dieną – geriau ir būti negali!!!

Komandos narės Goda ir Margarita, 8d klasė