Gruodžio 18 d. mūsų mokyklos mokinių Tarybos atstovai, šventiškai nusiteikę, vyko į Šilalės rajono Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnaziją, kurioje buvo organizuojamas Šilalės rajono mokinių savivaldos atstovų susitikimas – Kalėdinė popietė.

Popietė susidėjo iš dviejų dalių: viktorinos išmaniojoje klasėje bei Kalėdinės popietės prie vaišių stalo. Mokiniams susirinkus išmaniojoje klasėje, sveikinimo žodį tarė ir gražių švenčių linkėjo gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė.

Mokiniai buvo supažindinti su išmaniąją klase, kurioje į vieną tinklą susieti 29 planšetiniai kompiuteriai ir išmanioji lenta. Savo žinias ir išmonę demonstravo dalyvaudami Kalėdinėje viktorinoje.

Antroje susitikimo dalyje mokiniai buvo pakviesti prie Kalėdinių vaišių stalo, kur turėjo galimybę artimiau susipažinti vieni su kitais. Mokiniai pasidalijo idėjomis ir linksmai leido laiką bendraudami tarpusavyje.

Dėkojame Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijai už šiltą sutikimą ir turiningai bei linksmai praleistą popietę.

Mokinių Tarybos atstovai:

Arnas Šadbaras – tarybos pirmininkas