2023 m. rugsėjo 26 d. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 2 d klasės mokiniai lankėsi Tauragės krašto muziejuje ,,Santaka”. Čia juos pasitikusi edukatorė papasakojo apie Tauragės krašto archeologiją. Edukacijoje ,,Archeologija įdomiai“ mokiniai ne tik pamatė Tauragės regione gyvenusių skalvių ir žemaičių archeologinius radinius, bet ir žiūrėjo animacinį filmą apie skalvius, interaktyvioje erdvėje susipažino su baltų simboliais. Smagiausia edukacijos dalis – žaidžiant archeologus smėlyje ieškoti įvairių radinių! O išvykstant edukatorė pasiūlė sugalvoti po norą – tik norint, kad noras išsipildytų, būtinai reikėjo patrinti nykštuko, saugančio muziejaus šulinį, nosį.

Grįžtant iš Tauragės buvo aplankytas Pagramančio regioniniame parke esantis apžvalgos bokštas. Čia mokiniai ne tik grožėjosi Akmenos ir Jūros upių santaka, bet ir piešė rudenėjančią gamtą.

Mokytoja Rita Ramanauskaitė-Tvaronavičienė.