Ruduo tradiciškai aktyvus bėgimo entuziastų mėnuo. Mokyklų žaidynės startavo rajono mokyklų krosu, kuriame nugalėtoja 500m. nuotolyje tapo 7c klasės mokinė Nerilė Noreikaitė. 1000m. nuotolyje antrąją vietą iškovojo 7a klasės mokinys Domantas Armonas, trečias liko 7c klasės atstovas Erikas Čepas.

Po kelių dienų Pajūryje buvo surengtas tradicinis bėgimas „Aplink Pajūrį 2023“ kuriame dalyvavo ir progimnazijos mokiniai. Vėl nugalėtoja tapo Nerilė Noreikaitė 1000m. nuotolyje, šešta finišavo Miglė Pundinaitė iš 6e klasės, dešimta liko Augustė Jarušauskaitė iš 7c klasės. Iš viso šiame nuotolyje rungtyniavo penkiasdešimt dalyvių.

Tame pačiame nuotolyje nugalėtoju tapo 8c klasės mokinys Dainius Gudjonis, antras liko Mantas Bukauskas iš 8e klasės,Domas Janavičius iš 6a klasės ir Kajus Kasiliauskis iš 6e klasės finišavo aštuntas ir devintas. Reikia pažymėti 5d klasės mokinį Matą Vaitkevičių, kuris rungtyniaudamas su trimis metais vyresniais varžovais Iškovojo penktąją vietą. Vieno kilometro distanciją įveikė trisdešimt penki dalyviai.

8 kilometrų nuotolyje tarp 45 bėgikų nepralenkiamas buvo progimnazijos istorijos mokytojas Mindaugas Armonas.

Dalyviai įveikę nuotolį buvo apdovanoti atminimo medaliais, pirmų -trečių vietų laimėtojai apdovanoti atminimo taurėmis.

Fizinio ugdymo mokytojas Rimantas Vaškys.