2023 m. rudenį ,,Mažasis architektas“ organizavo Architektūros festivalį vaikams, kurį finansavo Lietuvos kultūros taryba, globojo Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija. Šio festivalio dalimi buvo ir Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 2 d klasė, kuri dalyvavo konkurse ,,Mano svajonių namas“.

Mokiniams paruošti konkursinius darbus padėjo Austės Jankauskytės mama architektė Mantė Jankauskienė. Kelioms pamokoms mokiniai buvo tapę mažaisiais architektais – jie ne tik susipažino su architektūros terminais, istorija, bet ir patys kūrė savo svajonių namo vizualizaciją, sklypo ir pastato planus. Į konkursą buvo išsiųsti visi mokinių darbai.

2 d klasės mokinių kūrybiniai darbai buvo eksponuojami Kauno centriniuose pašto rūmuose bendroje vaikų ir architektų darbų parodoje. 2 d klasė gavo padėką už aktyvų dalyvavimą konkurse ,,Mano svajonių namas“, nominaciją už puikius ir išskirtinius architektūrinius projektus ir dovanų.

Džiaugiamės nominacija, padėka ir dovanomis!

Mokytoja Rita Ramanauskaitė-Tvaronavičienė

Nuotraukos mokytojos, Mantės Jankauskienės ir Linos Adinavičienės.