Kovo 1 dieną 5a ir 7c klasių mokiniai pavasarį pasitiko su didžiuliu laukimu ir nekantrumu vykdami į kultūrinę-pažintinę išvyką. Kultūrinės- pažintinės išvykos metu buvo integruotos dviejų mokomųjų dalykų istorijos ir lietuvių kalbos pamokos. Mokiniai lankė Klaipėdos pilies muziejų, kuriame susipažino su Viduramžių pramogomis ir žaidimais, dalyvavo protmūšyje : “Viduramžių žaidimai ir pramogos“. Susipažino su Klaipėdos pilies įgulos ir miestiečių gyvenimu, susipažino su muziejaus eksponatais. Kita edukacija ekskursantus pakvietė į Kalvystės muziejų, kuriame mokiniai susipažino su baltų papuošalais ir jų istorija, metalo lydiniais ir jų sudėtimi, brangakmeniais, sužinojo apie senosios juvelyrikos technologijas, baltų papuošalų įvairovę, ornamentus, jų prasmę. Praktinio užsiėmimo metu kiekvienas iš žalvario žaliavos pasigamino įspūdingus žiedus. Ekskursijos metu įgijome ne tik žinių, tačiau ir praktinio patyrimo dirbant su kalvystės įrankiais.

5a ir 7c klasių vadovės A. Betingienė ir J. Gražinskienė