Spalio 25 dieną 3b ir 4a klasių mokiniai ir jų mokytojos nusprendė, kad jų technologijų pamoka įvyks Šiaulių „Rūtos“ šokolado fabrike.

Kaip tarė, taip ir padarė. Nuo ankstyvo ryto mokiniai skubėjo į klases, diskutavo, kaip pavyks „toks nuotykis“. Pasitaikė nebloga diena, nelijo – visi važiavo į Šiaulių „Rūtos“ šokolado fabriką, kur jo muziejuje susipažino su šokolado atsiradimo istorija, fabriko įkūrėju Antanu Gricevičiumi ir jo gaminamais saldainiais nuo 1913 m. Nors jo jau nebėra, bet šokolado gamyba tebesitęsia.

Mokiniams buvo sudaryta galimybė pasigaminti patiems šokoladinių saldainių. Fabriko „Rūtos“ darbuotojos parodė, kaip reikės tai padaryti. Mokiniai iš šokolado paruoštukų ir įvairių saldžių ingredientų gamino saldainius. Ir visiems sekėsi puikiai.

3b ir 4a klasės dar aplankė Dviračių muziejų ir Šiaulių Turizmo centrą “Baltų kelias“.

Technologijų pamoka kitaip visiems labai patiko.

Pradinių klasių mokytojos Dalia Jasinevičienė ir Laima Būdvytienė