"Aš tikrai myliu Lietuvą..." Šie žodžiai skamba kiekvieno iš mūsų širdyje. Todėl ir projektas pavadintas būtent M. Mikutavičiaus dainos žodžiais.

Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šventę, Dariaus ir Girėno progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su mokytojomis mokyklos kiemelį papuošė nuostabia pilimi ( pagaminta iš antrinių žaliavų) bei įvairiais Lietuvos simboliais. Vieni spalvino mergaites ir berniukus puošdami juos Lietuvos vėliavos spalvomis, kiti gamino trispalvius paukštelius bei širdutes.

Projekto tikslas buvo įtvirtinti žinias apie Lietuvą, stiprinti pilietiškumo, komunikavimo, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas.

Su gimtadieniu, LIETUVA!

PUG mokytojos – Daiva Kęstavičienė, Gražina Šerpytienė, Ilona Vėlavičienė, Sigita Patackienė, Vaida Sakalauskienė