Vasario 15 d. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokyklos bendruomenė minėjo Vasario 16-osios Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Istorijos, lietuvių kalbos,etikos dalykų mokytojai integravo savo dalyko pamokose pilietines iniciatyvas: istorijos pamokose 5-8 klasių mokiniai dalyvavo ir aktyviai įsijungė į organizuotą istorijos mokytojų veiklą "Pažink Lietuvos istoriją kitaip", kūrė kryžiažodius prisimenat istorinius faktus apie Lietuvos istoriją, lietuvių kalbos pamokose mokiniai lavino dailaus rašto įgūdžius rašydami "Tautišką giesmę", etikos dalyko pamokose organizuotos veiklos tema: "Lietuva-mūsų tėvynė" vaizdavo svarbiausius istorinius faktus, kūrė Lietuvos žemelapius, atliko kūrybines užduotis. Pamokose skatinti žaismingi istorijos pažinimo būdai, atskleisti mokinių kūrybiniai gebėjimai.

Istorijos mokytojai Aurelija Betingienė, Mindaugas Armonas, lietuvių kalbos mokytojos Jurgita Gražinskienė, Danguolė Šniaukštienė, etikos mokytoja Viktorija Macienė.