Vasario 16-oji įprasmina ilgai trukusią lietuvių tautos kovą už gimtąjį kraštą. Didžiuojamės ir įsipareigojame Lietuvą saugoti ir ginti. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos antrokai sulaukė svečių – Krašto apsaugos savanorių.

Taigi, kaip gyvena mūsų krašto savanoriai? Kaip jiems sekasi pratybų metu? Ką valgo? Kur miega? Ar yra sunku? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų antrokams atsakė LK Depų tarnybos karys gr. Arvydas Petrošius ir KASP-3 R. 308 kuopos karys vyr. srž. Modestas Stonys.

Savanoriai atvyko su pilna ekipuote. Mokiniams teko atpažinti kario daiktus, įvardyti jų paskirtį, ant pečių užsidėti sunkią kuprinę, vilkėti šarvuotą liemenę. O kur dar proga paragauti košės, kuria pratybose stiprinasi savanoriai! Mokiniai išmoko ir rinktinės šūkį ,,Tas laisvės nevertas, kas negina jos!“

Dėkojame svečiams už tokią įdomią pamoką. Anot mokytojų, po šio susitikimo nemažai berniukų panoro tapti savo krašto gynėjais.

Antrokų mokytojos Edita Irtmonienė, Rasa Kanciūtė, Stasė Žymančienė, Birutė Zdanavičienė