Kovo 8 d. 7a klasės mokiniai lankėsi Telšių beglobių gyvūnų namuose „Telšių uodegėlė“. Mokinių tikslas buvo perduoti , akcijos metu surinktas gėrybes, savo namų neturintiems gyvūnams.

„Telšių uodegėlė“– tarsi laikini namai benamiams šunims, kurie čia patenka įvairiais būdais: vieni yra paliekami gatvėse, kiti atimami iš smurtautojų ar neprižiūrinčių šeimininkų. Prieglaudą valdo ne pelno siekianti organizacija, kuri rūpinasi gyvūnų gerove: suteikia jiems maistą, pastogę, veterinarinę priežiūrą ir meilę. Savanoriai stengiasi socializuoti gyvūnus, kad jie lengviau priprastų prie naujų namų. Nepaisant sunkių išgyvenimų, gyvūnai prieglaudoje atgauna viltį. Čia jie laukia mylinčių šeimininkų, kurie pasirūpins jais ir suteiks jiems šiltus namus.

Lankymasis gyvūnų prieglaudoje – tai ne tik jaudinanti patirtis, bet ir galimybė prisidėti prie gyvūnų gerovės.

Kiekvienas iš mūsų galime padovanoti šiek tiek meilės ir šilumos beglobiams gyvūnams. Apsilankykite gyvūnų prieglaudoje ir galbūt atrasite savo geriausią draugą, kuris atsilygins besąlygiška meile ir ištikimybe.

7a klasės auklėtoja I.Andrijauskienė