Paskutinę Advento savaitę, gruodžio 19 d., laukdami gražiausių metų švenčių subūrėme mokinius kalėdiniam protmūšiui. Šio protmūšio tikslas – prisiminti paprastus dalykus, kurie kartais atrodo sudėtingi bei pasitikrinti įgytas žinias apie mūsų tikėjimą. Dalyvavo visos 5-8 klasių komandos. Kalėdinis protmūšis vyko dviem etapais. Pirmiausia varžėsi dešimt 5-6 klasių komandų, iš kurių trys tapo nugalėtojomis ir pirmoji vieta atiteko 5b klasei. Vėliau savo sukauptas žinias demonstravo devynios 7-8 klasių komandos, iš kurių pirmoji vieta atiteko 8b klasei.

Besibaigiant renginiui visų širdis glostė graži kalėdiška giesmė, kurią atliko mišrus penktų klasių ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos Loretos Krompalcienės žaidimo metu netrūko emocijų, šurmulio, diskusijų ir geros nuotaikos. Džiaugiamės, kad vaikai žino daug dalykų apie šventas Kalėdas, advento laiką bei įvairius krikščionybės simbolius.

Linkime, kad šv. Kalėdos nevirstų tik dideliu šurmuliu, skubėjimu... Geriau jos tegul neša ramybę jūsų sielai ir džiaugsmą jūsų širdims.

Dorinio ugdymo mokytojos Laura Ačienė ir Viktorija Macienė